mimeta@mimeta.lt
+370 614 84629
Mokėkite grynais, kai gausite prekes
30 d. pinigų
grąžinimo garantija
pristatymas
visoje lietuvoje

Kontaktai


Kaune:

Direktorius
Raimundas Sapiega
Tel.: 8-37 40 90 42
El.paštas: mimeta@mimeta.lt
 
Didmeninė prekyba
Egidijus Petrauskas
Tel.: 8-37 40 90 47
Mob.tel.: +370-682-42547
El.paštas: Egidijus@mimeta.lt
 
Konsultantas
Eimantas Rudzevičius
Tel.: 8-37 40 90 40
Mob.tel.: +370-614-84629
El.paštas: Tomas.s@mimeta.lt
 
Buhalterija
Tel.: 8-37 40 90 46
El. paštas: Birute@mimeta.lt
 
UAB "Mimeta"
Adresas: Ateities pl. 32, LT-52164, Kaunas Įmonės kodas: 133933225
PVM mokėtojo kodas: LT339332219
A/s: LT334010042503144734
AB DNB bankas

 

Šiauliuose:

Padalinio vadovas
Vidmantas Selickas
Tel.: 8-41 390 448
Fax.: 8-41 390 445
Mob.tel.: +370-618-61012
El.paštas: vidmantas@mimeta.lt
 
Vadybininkė
Laura Starunčak
Mob.tel.: +370-616-79191
El.paštas: laura@mimeta.lt
 
Vadybininkas-kasininkas
Gintaras Sabeckis
Mob.tel.: +370-620-85640
El.paštas: gintaras@mimeta.lt
UAB "Mimeta"
Adresas: Tilžės g. 66, Šiauliai

 

Panevežyje:

Padalinio vadovė
Lina Jankauskienė
Mob.tel.: +370-698-88774
El.paštas: lina@mimeta.lt
 
Padalinio komercijos
vadovas
Nedas Venckus
Mob.tel.: +370-677-06146
El.paštas: nedas@mimeta.lt
 
Projektų vadovas
Mantas Petravičius
Tel. mob : +370-614-56508
El.paštas: mantas@mimeta.lt
 
Vadybininkas
Irmantas Kviklys
Mob.tel.: +370-640-31370
El.paštas: panevezys@mimeta.lt
 
UAB "Mimeta"
Adresas: Beržų g 5 C., Panevėžys
Tel/faks: (8-45) 43 09 89
Darbo laikas 8.00 – 18.00 valanda. (darbo dienomis)

 

Druskininkuose:

Padalinio vadovas
Ramūnas Kazlauskas
Mob.tel.: 8-698-51869, 8-617-62483
El.paštas: ramunas@mimeta.lt
UAB "Mimeta"
Adresas: Gardino g. 71, Druskininkai

 

Vilniuje:

Direktorius
Andrius Stanaitis
Mob.tel.: +370-650-79945
El.paštas: andrius@sapasirko.lt
 
Direktoriaus pavaduotojas
Dainius Buividavičius
Mob.tel.: +370-640-35898
El.paštas: dainius@sapasirko.lt
 
Projektų vadovas
Artūras Pivoriūnas
Mob.tel.: +370-650-86673
El.paštas: arturas@sapasirko.lt
 
Vadybininkas
Rolandas Urbelis
Mob.tel.: +370-682-42540
El.paštas: rolandas@sapasirko.lt
UAB "SAPAS ir ko"
Adresas: Naugarduko g. 97, Vilnius
Tel.: 8 5 233 86 73
Faks.: 8 5 233 25 29

 

Klaipėdoje:

Padalinio vadovas
Juris Sarmolotovas
Mob.tel.: +370-609-98338
El.paštas: klaipeda@sapasirko.lt
UAB "SAPAS ir ko"
Adresas: Šilutės pl. 27, Klaipėda

 

Marijampolėje:

Vadovas
Laisvydas Inis
Mob.tel.: +370-698-86696
El.paštas: laisvydas@ryskiojikometa.lt
UAB "Ryškioji kometa"
Adresas: Draugystės g. 14A, Marijampolė
Tel.: 8-343-30271

 

Mūsų parduotuvės

Dirbame: I - V 800-1700

Naugarduko g. 97
Mob. tel.:+370 640 35898
dainius@sapasirko.lt

Ateities pl. 32
Mob. tel.:+370 614 84629
mimeta@mimeta.lt

Šilutės pl. 27
Mob. tel.: +370 609 98338
klaipeda@sapasirko.lt

Tilžės g. 66
Mob. tel.: +370 620 85640
gintaras@mimeta.lt

Beržų g. 5C
Mob. tel.: +370 614 56508
mantas@mimeta.lt

Draugystės g. 14A
Mob. tel.: +370 698 86696
laisvydas@ryskiojikometa.lt

Gardino g. 71
Mob. tel.: +370 617 62483
ramunas@mimeta.lt